wtorek, 29 lipca 2014

Wakacyjna podróż

Hej :)
Już jutro wyjeżdżam na obóz razem z moją najlepszą przyjaciółką! W tym roku wybieram się z FunClub'em do Hiszpanii, a po drodze będę miała okazję zwiedzić Paryż i bawić się w Disneyland'zie. Zapowiada się niesamowicie! W tamtym roku miałam już okazję zwiedzić Hiszpanię, byłam na obozie z tym samym biurem, ale z chęcią tam wrócę :) Jestem już prawie spakowana, boję się tylko, że czegoś zapomnę. Kiedy wrócę na pewno dodam posty opisujące wyjazd! Zapraszam na mojego Instagrama'a ( @saktura ), postaram się dodawać zdjęcia jeśli tylko znajdę internet :)
 Wyjeżdżacie gdzieś w te wakacje?piątek, 25 lipca 2014

Chwilowa "wyprowadzka"

Hej :)
Nie było mnie tu 2 tygodnie, a powodem było moje mieszkanie u babci. Moi rodzice polecieli na Kretę, więc chwilowo 'wyprowadziłam się' z domu do miejscowości obok. Spotykałam się z dziewczynami ze szkoły, pojechałam z przyjaciółkami do galerii w Piotrkowie, dziadkowie zabrali mnie i brata do solparku w Kleszczowie, spałam u Wiktorii i czekałyśmy na wschód słońca, haha, więc trochę wykorzystałam czas :) Oprócz tego miałam mnóstwo czasu na czytanie książki i oglądanie telewizji :) Często z bratem robiliśmy sobie maratony i oglądaliśmy przed pójściem spać po kolei seriale na Disney Channel. Prawie codziennie u babci byli moi kuzyni, więc spędzałam czas też z nimi :) Chyba przyzwyczaiłam się do takiego trybu życia jaki wiodłam tam przez 12 dni, ale dobrze znowu być w swoim domu!
❤ Jak mijają Wam wakacje?


piątek, 11 lipca 2014

Bałtyk!

Hej!
Dzisiaj w nocy wróciłam znad morza. Było naprawdę fajnie :) Pojechaliśmy razem z babcią, tatą i bratem do dziadka na łódkę, ale ja akurat spałam w namiocie. Port jest świetny! We wtorek byliśmy na miejscu około 9:00. Wszystko przyszykowaliśmy i poszliśmy plażować. Po południu udaliśmy się do centrum. W środę postanowiliśmy pójść na wydmy. Jednak wiatr sprawił, że nie byliśmy tam zbyt długo, bo "wędrujący" piasek naprawdę przeszkadzał. Podczas tej wycieczki przeszliśmy sporo kilometrów Po powrocie spędziliśmy czas na plaży, a później zobaczyłam jeszcze zachód słońca. Czwartek, nasz ostatni dzień, prawie cały spędziliśmy plażując. Przez te 3 dni pogoda była ładna, więc tak jak planowałam opaliłam się :) Niestety mam też spalone ramiona. Nasz spontaniczny wyjazd mogę zaliczyć do udanych, a Łeba jest szczerze świetnym miejscem, do którego warto wybrać się jadąc nad morze! Niebieski sweterek, który mam na zdjęciach towarzyszył mi wszystkie 3 dni, naprawdę go lubię!
❤ Będziecie albo byliście w tym roku nad polskim morzem?


wtorek, 8 lipca 2014

Niespodziewanie

Hej :)
Planując wakacje pomyślałam, że świetnie byłoby pojechać nad polskie morze, jednak wiedziałam, że niestety nie będzie to za bardzo możliwe. Wczoraj rano jeszcze o tym marzyłam, a po południu dowiedziałam się, że stało się to realne! Jednak na początku nie chciałam zbyt jechać, bo podróż niekorzystnie się ułożyła, ale teraz jest już jak najbardziej ok :) Wyjeżdżam już niedługo i nie mogę doczekać się drogi, uwielbiam długą jazdę! Będę w Łebie, razem z bratem, tatą i dziadkami. Nasz wypad jest krótki, bo trwa zaledwie 3 dni, ale i tak jestem bardzo zadowolona! Wracam w piątek, mam nadzieję, że ze świetnymi wspomnieniami i masą nowych zdjęć!
❤ Wyjeżdżacie gdzieś w te wakacje?


piątek, 4 lipca 2014

Z Wiką

Hej :)
Pogoda jest coraz ładniejsza! Ze środy na czwartek nocowałam u Wiktorii. Poszłyśmy na zdjęcia, przy okazji tańczyłyśmy, śpiewałyśmy i nagrywałyśmy filmiki. Oprócz tego byłyśmy w domu, przerabiałyśmy zdjęcia, byłyśmy w sklepie po jedzenie, po prostu miło spędziłyśmy czas. Rano Wika zrobiła mi śniadanie do łóżka, mniam! Potem leżałyśmy i po prostu rozmawiałyśmy. W końcu wstałyśmy, wyszykowałyśmy się i poszłyśmy na przystanek. Na razie czas spędzam bardzo miło, ale jeszcze nie do końca czuje te wakacje :( We wtorek byłam u fryzjera i skróciłam moje włosy. Szkoda mi ich, bo były już bardzo długie, ale naprawdę tego potrzebowały. Mam nadzieję, że szybko odrosną!
A Wy jak spędzacie czas?
               
       

wtorek, 1 lipca 2014

Nocowanka u Poli

Hej, hej :)
Moje wakacje zaczęły się niezbyt ciekawie, tym bardziej, że pogoda też nie zachwycała. Teraz jest już coraz ładniej, a lipiec zapowiada się świetnie! Mam nadzieję, że te 2 miesiące przerwy od szkoły wykorzystam najlepiej jak potrafię i nie będę siedziała ciągle przy komputerze! Zaplanowałam już wiele ciekawych rzeczy i nie mogę się ich doczekać :)

Wczoraj spałam u Polci. Lubię takie wspólne spędzanie czasu, kiedy można spokojnie porozmawiać i pośmiać się, porobić jakieś zdjęcia i ponagrywać filmiki. Udało nam się też przejść całą grę "Ogień i Woda", było przy tym dużo zabawy :) Cała nocowanka była bardzo pozytywna!
 A Wam jak mijają pierwsze dni wakacji? :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia