sobota, 21 marca 2015

Spring is here

Hejka!
    Dzisiaj mamy pierwszy dzień wiosny! Kocham tą porę roku, bardzo dobrze mi się ona kojarzy. Mam nadzieję, że teraz razem z promyczkami słońca, przyniesie spełnienie moich marzeń. Wiosna kojarzy mi się właśnie z nadejściem pozytywnych chwil, lepszego czasu. Do tego jest coraz cieplej, a ja jestem przykładem osoby, której słońce automatycznie poprawia humor! Uwielbiam się budzić i widzieć jak oświetla mój pokój. Dodaje mi to siły do działania. Do tego będzie coraz bardziej zielono, pojawią się kwiaty - naprawdę miło o tym myśleć. Wiosna, jako okres czasu zapowiada się ciekawie.
    Dzisiaj były drzwi otwarte w liceum do którego chcę się wybrać. Co do szkoły, to byłam już zdecydowana, ale spędzony tam czas upewnił mnie, że dobrze postanowiłam. Są tam pozytywni ludzie, nauczyciele też wydają się być mili, a budynek mi się podoba. Mam wielką nadzieję, że we wrześniu będę mogła kontynuować tam naukę.
    A Wy? Macie jakieś wiosenne plany, lubicie tą porę roku? Na zdjęciu trzymam mojego Henryka. Jest to kot, który ma bardzo charakterystyczny głos, miauczy naprawdę niesamowicie, jak tylko go słyszę chce mi się śmiać :)


niedziela, 15 marca 2015

Może pamiętnik?

Hej!
Ostatnio w mojej głowie wciąż odtwarzają się niedawne sytuacje. Sprawiają, że na mojej twarzy od razu pojawia się uśmiech. Muszę w końcu usiąść i zapisać je. Chyba naprawdę potrzebny mi pamiętnik! Może niedługo te wspomnienia nie będą dla mnie, aż tak ważne jak teraz, ale to świetny pomysł na uspokojenie swoich myśli. Dzięki temu można z innej strony spojrzeć na sytuację, wszystko sobie poukładać. Pamiętnik jest fajną pomocą, a nasze myśli i uczucia nie będą tylko zamknięte w sercu. Niewykluczone, że po wyrzuceniu ich z siebie i przelaniu na papier poczujecie się lepiej. Ja czasami mam ochotę wyjść na ulicę i wykrzyczeć to co czuję. Zamiast krzyczenia wybiorę jednak opcję pisania :)niedziela, 8 marca 2015

Dzień Kobiet

Hej!
Dzisiaj Dzień Kobiet. Wszystkiego najlepszego kochane! Dużo miłości, zdrowia i szczęścia  Pomyślałam, że jeśli tu wpadam z okazji naszego święta, fajnym pomysłem, oprócz życzeń, byłoby napisać kilka typowo kobiecych faktów o sobie :)

❤ Zaczęłam się malować częściej dopiero w 3 gim. ( czyli teraz ), wcześniej naprawdę rzadko miałam makijaż.
❤ Najbardziej w sobie lubię oczy i włosy.
❤ Ciągle planuję co sobie kupić i ciągle ulega to zmianom.
❤ Rano trudno mi się szybko przyszykować do szkoły.
❤ Nie mam ulubionych kwiatów.


❤ Jestem artystką, chyba tak mogę siebie nazwać.
❤ Uwielbiam mój pokój, ciągle się nim zachwycam.
❤ Kocham nosić spódniczki i sukienki.
❤ Lubię swoją figurę, ale walczę żeby była jeszcze lepsza.
❤ Potrafię wyjść z domu bez makijażu i nie wyszykowana.


Może macie podobnie, w niektórych rzeczach? Jak spędzacie dzisiejszy dzień? Jakieś wyjątkowe plany z okazji Dnia Kobiet? Ja jestem u Poli zrobiłyśmy jedzonko i oglądamy telewizję :)
Miłego wieczoru!

środa, 4 marca 2015

Do biegu?

Hejka!
  Do biegu? Czemu do biegu? Każdy z nas może spełniać swoje marzenia. Każdy z nas ma prawo bać się ich spełniać. To całkiem normalne. Mimo wszystko warto próbować. Warto po nie biec.
  Gotowi? Kiedy tak naprawdę jesteśmy gotowi spełniać swoje marzenia? Nie trzeba wyznaczać daty. Nie mówmy zacznę od jutra, od poniedziałku, od nowego miesiąca. Zacznę od tej sekundy! Trudno mieć pewność, że to właśnie ten odpowiedni moment. Ale czasem warto zaryzykować. Poczuć tą chwilę własnej siły w swoim sercu. Jeśli się nie uda - trudno. A przecież jest 50 % prawdopodobieństwa, że się uda. 
  Start! Ja próbuję. Nie wychodzi, jest trudno, czasem lenistwo i strach mogą mnie pokonać. Ale to ja biorę górę nad całym moim życiem! Nie chcę się bać. Wiem, że chcę spełniać marzenia. Mogę je spełniać. Będę walczyć! Walczysz ze mną?Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia