niedziela, 24 kwietnia 2016

InstabookINSTABOOK

Instabook to świetny, mały album o wymiarach 15x15 cm, w którym możemy umieścić zdjęcia z naszego instagrama (ale nie tylko). Tworzymy go w prostym w obsłudze edytorze na stronie instabook.pl. Druk w albumie jest ładny, całość prezentuje się świetnie! Uwielbiam zatrzymywać swoje wspomnienia w zdjęciach i chętnie przechowuję je przy sobie w innej, niż elektroniczna, formie, ponieważ ma to według mnie większy urok. A kreatywne pomysły jeszcze bardziej mi się podobają, dlatego naprawdę się cieszę, że miałam okazję zaprojektować swojego Instabook'a! 

Zastanawiałam się w jakim stylu go stworzyć, bo można zrobić z niego naprawdę fajną, inspirującą i artystyczną książkę. Ja jednak postawiłam na zebranie w nim wyjątkowych chwil z 2015 i 2016 roku. Najprościej, mój kwadrat mogę opisać w kilku rzeczownikach: wspomnienia, momenty, podróże, rodzina i przyjaciele. 


Jeżeli spodobał Wam się taki pomysł na zachowanie Waszych np. instagramowych zdjęć i chcecie sami coś stworzyć to zapraszam Was do skorzystania z kodu ze zniżką 15% na wszystkie Instabooki: KARINASAKTURA ! :)wtorek, 19 kwietnia 2016

Kolejny kroczek


Ostatnio zaczęłam w moim życiu nowe wyzwanie - teraz sama robię sobie obiady i nosze je w 'sławnych' pudełeczkach do szkoły. Nie jest to dla mnie kłopot, wręcz przeciwnie, dzięki temu na mojej twarzy pojawia się uśmiech i jestem z siebie dumna. Zrezygnowałam ze szkolnych obiadów, ponieważ postanowiłam jeszcze mocniej postarać się w walce o wymarzoną sylwetkę. Zauważyłam też dzięki temu jak wiele frajdy sprawia mi to co robię. Gotowanie, ćwiczenia i zdobywanie wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia stało się moją wielką pasją i pomysłem na życie. 

Jestem strasznie zadowolona, bo wiem, że wciąż idę do przodu i rozwijam się w tym kierunku. Patrząc wstecz widzę, że półtora roku temu zaczynałam od naprawdę niewielkich rzeczy i dostrzegam ogromną zmianę jaka zaszła. Ze wszystkich małych kroczków zrobił się jeden duży skok. A wierzę, że będzie on jeszcze większy, ponieważ wciąż się uczę. 

Pamiętajcie, że w prowadzeniu zdrowego stylu życia czynicie właśnie małe kroczki. Z dnia na dzień nie przestaniecie jeść wszystkiego co niezdrowe, nie będziecie wykonywali zaawansowanych treningów, nie pochłoniecie wszelkiej wiedzy i przepisów, a tym bardziej nie osiągniecie wymarzonej sylwetki. Ale jeśli uzbroicie się w cierpliwość i podejdziecie do zadania z pozytywnym nastawieniem będzie Wam łatwiej... i może uzależnicie się tak jak ja! :)


piątek, 8 kwietnia 2016

O tym co zyskałam dzięki Jessmili


Ostatnio spotyka mnie wiele miłych rzeczy jeśli chodzi o moją działalność w Internecie. Jedną z nich, był udział w akcji Jessmilia, który bardzo dużo mi dał i stał się przyczyną dużej części pozostałych dobrych zdarzeń. 

Starałam się wykorzystać daną mi szansę ( pojawiłam się na Jessmili jako osoba wybrana ze zgłoszeń ) najbardziej jak mogłam. Wymyśliłam motywacyjne momenty dnia, podczas których próbowałam chociaż w małym stopniu zarazić ludzi swoją pozytywną energią, przygotowywałam jedzonko, odpowiadałam na pytania związane ze zdrowym stylem życia, pokazywałam różne rzeczy, po prostu starałam się robić coś fajnego i ciekawego. Przez wiele osób zostałam optymistycznie odebrana i bardzo się z tego cieszę! Pojawiały się też hejty, ale kiedy dostawałam miłe, naprawdę kochane i motywujące wiadomości, to czułam się najszczęśliwszą osobą na świecie i wiedziałam, że dla takich chwil, jestem w stanie wytrzymać nie jeden zły moment. Lubię być dla ludzi. Fakt, że dla kogoś coś znaczę i dodaję mu motywacji dał mi mnóstwo siły do działania. To spełnienie moich marzeń. Zostałam zauważona, a od dawna wytrwale o to walczyłam i cierpliwie nad tym pracowałam. Małymi kroczkami szłam i idę do celu, a teraz zobaczyłam jak dużo jest już ich za mną i jak wielka zaszła zmiana w mojej internetowej działalności. Oby dalej do przodu! Dzięki temu, że zdobyłam nowe grono odbiorców, mogłam doświadczyć też magicznego uczucia bycia rozpoznaną podczas eventu DDOB & ZTE. Oprócz tego zauważyłam, że zyskałam więcej pewności siebie i oczywiście poznałam świetne dziewczyny, które razem ze mną były w marcowym składzie. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wspierały i towarzyszyły mi podczas akcji oraz dziękuję Jess i Kamo, że stałam się jej częścią! Była ona pięknym doświadczeniem i jestem za nie ogromnie wdzięczna - tak, że nie mam pojęcia jak odpowiednio mogłabym to wyrazić.Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia