poniedziałek, 30 maja 2016

Mój blog kończy 2 latka!Co wydarzyło się przez ostatni rok?

Na blogu pojawiały się kolejne posty, różne serie, opisywałam ważne dla mnie momenty, próbowałam motywować. Starałam się wymyślać coś ciekawego, szukałam swojego 'blogowego stylu'. Obecnie wydaje mi się, że jestem coraz bliżej odnalezienia go. Moim założeniem jest dzielenie się swoimi pasjami, myślami i optymizmem z każdym z Was!

środa, 25 maja 2016

Karina snapuje!

Już za kilkanaście godzin wsiądę w samolot i polecę na moje wyczekiwane wakacje do Turcji! Wakacje w maju? Tak! W tym roku wyjeżdżam wcześniej niż zwykle, a do tego z rodzicami  i bratem. Od kilku lat jeździłam na obozy, ale póki nie jestem dorosła, bardzo chciałam wybrać się jeszcze raz za granicę razem z rodzinką, tak jak wtedy, kiedy byłam młodsza. Cieszę się, że jadę w maju, bo to nowa sytuacja, a warto próbować różnych opcji!

Kolejną wiadomością jest to, że zostałam redaktorką internetowego magazynu Trivis! Kiedy dostałam propozycję żeby zająć się działem "Kuchnia" (dzięki mojemu instagramowi, na którym pokazuję co udaje mi się zdziałać jako kucharka - klik) byłam naprawdę zaskoczona i równocześnie bardzo szczęśliwa! Wiedziałam, że muszę spróbować - magazyn znam odkąd pojawił się pierwszy numeru i bardzo podoba mi się inicjatywa jego stworzenia, a do tego to dla mnie wielka szansa na rozwój. 

Jak łączą się ze sobą te dwa fakty? Uwaga! Przejmuję snapa Trivis od 26.05 do 31.05, czyli na większą część mojego wyjazdu! Jeśli jesteście ciekawi jak spędzam czas, chcecie zobaczyć trochę zdjęć z Turcji i poczuć wakacyjny (zbliżający się do nas!) klimat to zapraszam Was do oglądania!

środa, 18 maja 2016

Przepis: Pieczony omlet


Omlet to dobrze znana propozycja na śniadanie. Można przygotować go na wiele sposobów, a ja pokażę Wam jeden z tych mniej oczywistych. Różnica tkwi w tym, że omleta nie smażymy na patelni, a pieczemy w piekarniku. Zrobienie go zajmuje tylko chwilkę, a czas pieczenia też nie należy do najdłuższych. Warto zrobić go wieczorem - kiedy wstaniecie następnego ranka, wybierzecie tylko dodatki i śniadanko będzie gotowe! Podpowiem jeszcze, że jeśli omlet wyda Wam się nieco suchy, dobrym dodatkiem będzie np. jogurt czy serek naturalny, masło orzechowe albo zblendowany banan. Szukajcie swoich smaków! Ciekawi przepisu? Zerknijcie na zdjęcia ;)

środa, 11 maja 2016

Obalam mity #1 Zdrowe odżywianie - nudne, niesmaczne, niesycące?

Zaczynam dziś serię "Obalam mity", poprzez którą chcę Was zachęcić do zdrowego stylu życia oraz przybliżyć Wam ten temat, w oparciu o moje małe doświadczenie i odczucia. W pierwszym poście z cyklu skupiam się na jedzeniu. Nie raz można usłyszeć, że jeśli jest zdrowe to znaczy, że nudne, nie ma smaku, nie zaspokaja głodu. Czy to prawda? Oczywiście, że nie! Myślę, że wiele z Was to wie, ale jest też sporo osób, które nie są co do tego przekonane. 


wtorek, 3 maja 2016

Kocham wiosnę


Już na wszystkich drzewach pojawiły się piękne zielone liście, które z zachwytem oglądałam ostatnio przez szybę samochodu. Uświadomiłam sobie, że mamy teraz w pełni wiosnę, taką prawdziwą. Porę roku, która przywołuje u mnie wiele wspomnień i która kojarzy mi się z nadzieją na poradzenie sobie z wszelkimi wyzwaniami czy problemami.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia