poniedziałek, 31 października 2016

Gold


W sobotę miałam swój półmetek. Noc spędzona z przyjaciółmi, w cudownym towarzystwie. Zrobiłam miliony piruetów w tańcu - chyba nigdy tyle razy nie byłam obracana!  Zobaczyłam jak fajnie wygląda, kiedy Twój zegarek na telefonie pokazuje 2:59, a potem nagle znowu 2:00. Teraz mogę uznać sezon imprez za oficjalnie rozpoczęty. Wstępem był właśnie półmetek, już niebawem zaczną się i będą trwać cały rok osiemnastki, a na zakończenie studniówka. Szczerze, to nie mogę się doczekać!

wtorek, 25 października 2016

Fall, fall, fall...


Niestety, chyba w tym roku ciepła jesień nie miała ochoty do nas przyjść. Ostatnie tygodnie to dni pełne ciemnych chmur, wilgotnego powietrza, mrozu, mżawki czy deszczu. Mimo to, na całe szczęście, udało mi się dostrzec trochę jej piękna - między innymi dzisiaj w szkole, kiedy na lekcji patrzyłam przez okno i widziałam jak wiatr unosił mnóstwo spadających z drzew liści. Coś pięknego, po prostu czarującego serce! I chociaż na chwilkę przywołującego uśmiech na twarzy...

niedziela, 16 października 2016

Lubię być optymistką


Gdzieś podczas szkolnego biegu zagubiłam na chwilę moje pozytywne myśli i coraz częściej zatracałam się w tym co sprawiało mi smutek. Zmęczenie i stres wszystko wzmagało. Denerwowałam się i irytowałam każdą nieudaną drobnostką. Ale na szczęście w porę przypomniałam sobie jaką radość potrafię czerpać z życia. Jak każda chwila potrafi być dla mnie niezwykła i, że to od mojego spojrzenia na daną rzecz, zależy jak ją odbiorę.

sobota, 8 października 2016

First fall vibes


Jesień już daje się nam we znaki. Nie tyle przez spadające liście, które dopiero zaczynają zmieniać kolory, ale mi, jak na razie, najbardziej tym, że zaczęłam okropnie marznąć. Musicie wiedzieć, że jestem naprawdę wielkim zmarźluchem i nawet w lato potrafię trząść się z zimna, więc co dopiero, gdy temperatura wynosi zaledwie kilka stopni. Wracając do liści, to niecierpliwie spoglądam na drzewa. Chcę żeby świat był już zupełnie w jesiennych barwach. Przede wszystkim nie mogę się doczekać widoku złotych drzew i złotego dywanu z liści przed moją szkołą. Prawdziwa bajka! Razem ze zdjęciami wprowadzam na bloga powoli jesienną aurę, a do tego prezentuję kilka rzeczy, które ostatnio otrzymałam od dwóch zagranicznych firm: SammyDress i Rosegal

niedziela, 2 października 2016

Dobre myśli przyciągają dobre zdarzenia


Dobre myśli przyciągają dobre zdarzenia.

Jest to moje motto, który cały czas powtarzam sobie i innym. W każdej chwili zwątpienia, przypomnienie w myślach tej krótkiej regułki dodaje mi otuchy. Mocno wierzę, że zawarty w niej sens jest prawdziwy.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia