sobota, 26 listopada 2016

Jak podtrzymać w sobie świąteczny nastrój i wykorzystać czas oczekiwania na Święta?


Kiedy myślę o grudniu i moich wszystkich planach na ten nadchodzący miesiąc, wprost nie mogę się go doczekać! Obrałam sobie kilka wyzwań i (jak zawsze) będę starała się jak tylko mogę żeby je zrealizować.  Powoli zaczynam czuć świąteczną atmosferę i w tym roku zamierzam nacieszyć się nią jak tylko mogę. Tak jak wtedy kiedy byłam dzieckiem! Wiem, że łatwo jednak zapomnieć o korzystaniu z czasu oczekiwań i trudno odnaleźć świąteczną atmosferę. Dlatego poniżej przedstawiam Wam kilka pomysłów, które sama zamierzam wykorzystać, tak żeby podtrzymać w sobie magiczny nastrój i wykorzystać dobrze czas oczekiwania na Święta!

sobota, 12 listopada 2016

Jeśli postanowisz czerpać radość z procesu, twoje szczęście uniezależni się od skutku


"Jeśli postanowisz czerpać radość z procesu, twoje szczęście uniezależni się od skutku."
- Yehuda Berg

Cytat ten znalazłam w książce Demi Lovato "Bądź swoją siłą przez 365 dni roku". Uwielbiam czerpać z niej motywację. Ostatnio trafiłam właśnie na to zdanie i pomyślałam o tym jak bardzo jest słuszne. Warto się nad nim chwilę zastanowić, więc postanowiłam się nim z Wami podzielić!

niedziela, 6 listopada 2016

Lubię dobrą muzykę


Spotkać kogoś kto nie lubiłby muzyki w ogóle, jest naprawdę trudno. Jak wiele postów na jej temat można przeczytać, jak dużo razy słyszy się, że odgrywa ona bardzo ważną rolę w życiu niejednej osoby. Ja też, jak większość, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Kolejnym faktem jest to, że kocham koncerty. Wiadomo, że chodzi mi między innymi o te największe, najpopularniejszych gwiazd, ale drugą połówkę mojego serca zajmują te trochę mniejsze, w innym klimacie.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia