niedziela, 29 stycznia 2017

PasteLOVE


Moje ferie dobiegają końca i od nowa zacznie się poranne wstawanie do szkoły. Ale wreszcie porządnie odpoczęłam, a moja głowa wypełniona jest pozytywnymi myślami. Ostatnio spotkało mnie wiele dobrego! Co do moich ferii, myślę że naprawdę udało mi się je dobrze wykorzystać, a przy okazji, wiem co muszę dopracować jeśli chodzi o planowanie czasu (#jużprawiemistrzyni). Jeśli zaczynacie ferie lub na nie czekacie, mówię Wam - trochę organizacji zawsze się przyda. Więcej planów, to więcej szans na to, że coś jednak z nich wypali! Do tego, to mniej denerwowania się, że dni lecą nam na leżeniu w łóżku i przeglądaniu milion razy dziennie Internetu. Ta zasada dotyczy nie tylko feriowiczów. Każdy weekend, a nawet każdy dzień jest niesamowitą okazją do wykorzystania. Nie zmarnujcie tego!

wtorek, 24 stycznia 2017

Poznaj swoje uczucia


"Nie lekceważ swoich uczuć. Szanuj je."

Kolejna, niezwykle dla mnie inspirująca, lekcja z książki Demi Lovato. Nie pozwala o sobie zapomnieć. Jak często boimy się tego co czujemy? Nie chcemy się złościć, nie chcemy zazdrościć, uciekamy przed cierpieniem... Udajemy, że nic się nie dzieje i wszystkie uczucia zaraz wrócą do normy. Dążymy do tego by być idealnym człowiekiem, osobą kochającym siebie i innych. Ale łatwo się w tym zgubić. W trudnych momentach nie pozwalamy dojść do głosu naszemu sercu, bo nie chcemy być słabi. Pilnujemy się i jesteśmy źli, gdy nam to nie wychodzi. A to może zgubić bardziej niż poddanie się chwilowym emocjom...

czwartek, 19 stycznia 2017

Blue dream


Pamiętajcie, że każde spełnione marzenie się liczy. Nie ważne czy malutkie, czy ogromne. Jeśli Twoim marzeniem jest ogromny kubek świątecznej kawy ze Starbucks'a spełnij je i ciesz się nim. Realizowanie marzeń daje ogromną satysfakcję i siłę do dalszego działania. Korzystaj z niej ile tylko możesz. I żyj szczęściem. Nie tylko wygórowanymi pragnieniami.

sobota, 14 stycznia 2017

Biała koronka


Białe cegiełki na ścianie - co to oznacza? Tak, wcale nie zapomniałam o tym, że miałam tu pokazywać sukienki z mojego maratonu imprezowego! W zeszłym tygodniu bawiłam się na najcudowniejszej imprezie 18-tkowej mojej przyjaciółki, więc czas pochwalić się sukienką. Zamówiłam ją już w listopadzie, specjalnie na tą okazję. Spisała się idealnie!

niedziela, 8 stycznia 2017

Lekcja z 2016 roku


2016  wydawał mi się inny od schematu, który gdzieś miałam ułożony w głowie. Trochę mi się to nie podobało, chociaż i tak byłam wdzięczna, za rzeczy które mnie spotykały. Ale kiedy przypominałam sobie o tym zmienionym schemacie i łączyłam go z kilkoma ciężkimi i przykrymi dla mnie okresami, bałam się, że 2016 nie pobije 2015 i będzie słabszym rokiem.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia