sobota, 25 marca 2017

"Porażka to tylko siniak, nie tatuaż"

~ John Sinclair

Często rezygnujemy z jakiejś rzeczy, tylko dlatego, że boimy się porażki. To dotyczy każdej dziedziny. Nie zaczniesz się zdrowo odżywiać, bo wydaje Ci się,  że i tak nic z tego nie wyjdzie. Nie założysz do szkoły wyróżniających się ciuchów, bo masz wrażenie, że wszyscy będą się na Ciebie dziwnie patrzeć. Nie spróbujesz - bo nie widzisz sensu żeby próbować, skoro już tyle rzeczy nie wyszło. Nie chcesz. by kolejna porażka jeszcze bardziej Cię przybiła.

Ale porażka to nie tatuaż. To siniak. Siniak, fakt, jest widoczny, nawet trochę boli. Ale po jakimś czasie znika. A potem zapominamy, że w ogóle go mieliśmy.  

Dlatego nie bój się próbować. Ryzykuj, poznawaj, przekraczaj swoje bariery. Na błędach też się uczymy i często są to najcenniejsze nauczki. Nie raz nie wyjdzie, będą się dziwnie patrzeć, a ty odczujesz ból, smutek, złość, wstyd... Ale to wszystko minie, zniknie jak siniaki. A z Tobą zostanie świadomość i duma, że się nie poddałeś, że próbowałeś. Im więcej prób, tym bliższa droga do celu. To tak jak z moją akrobatyką na rurce (a z nią siniaki bardzo mi się kojarzą). Zanim zrobię jakąś pozę, załatwię sobie kilka porządnych siniaków. Ale w końcu mi się uda, nauczę się czegoś nowego. Siniaki i tak znikną, ale ja je lubię - bo są dla mnie dowodem, że się staram. Może czas zacząć traktować tak swoje siniaki-porażki? ;)
koszula - Zaful (dziękuję za każdego klika♥)

sobota, 11 marca 2017

Korzystaj


Ilość wypitej w tym tygodniu kawy wykracza poza moją normę...  bo mimo tego, że mogę uznać się za kawoholiczkę, to ograniczam się i piję ją zazwyczaj razem z przyjaciółmi, na przyjęciach albo wyjazdach. A kiedy w ciągu 7 dni wypiłam 3 kawy? To znak, że coś się dzieje, haha!

niedziela, 5 marca 2017

Jeans


Nikt mi nie powie, że nie czuć wiosny! To dopiero pierwsze dni marca i pierwsze cieplejsze promyki słońca, ale ja już jestem podekscytowana, bo wiem, że zaczyna się pora roku, do której mam ogromy sentyment i która zawsze przynosi mi tonę pozytywnej energii, nowych pomysłów i chęci do działania. Tęskniłam.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia