sobota, 22 kwietnia 2017

Czasem warto coś zaplanować


Pogoda za oknem raczej nam tego nie przypomina, ale... za niecały tydzień zaczynamy majówkę! W tym roku cieszę się aż dziesięcioma dniami wolnego - brzmi pięknie prawda? Do tego wyliczyłam, że ze wszystkimi przerwami i wycieczką szkolną do wakacji pozostało mi 31 dni spędzonych w szkole. Już zaczynam czuć wakacyjny klimat, haha! Jednak żeby nie wybiegać na razie za daleko w przyszłość, powróćmy do tematu majówki...

wtorek, 18 kwietnia 2017

Trivis & YouTube


Jak minęła Wam Wielkanoc? Moja była spokojna. Lubię ubierać z mamą koszyczek (artystki!) , lubię wspólne posiłki, lubię pić kawę przegryzając ciasta (oczywiście i moich fit wypieków, nie mogło zabraknąć podczas Świąt), lubię wstawać budzona przez mamę, a nie przez budzik, lubię też te moje treningi w Święta, niby wciąż takie same, ale... wszystko ma swój urok! Podczas tej przerwy świątecznej wydarzyły się też 2 ważne dla mnie rzeczy.

niedziela, 2 kwietnia 2017

Wykorzystaj energię, którą niesie wiosna!


Witam Was pod koniec weekendu! Jak Wam się podobała pogoda? Ja jestem zachwycona i ubolewam nad tym, że od jutra znów ma być chłodniej. Śmieję się, że jestem na baterie słoneczne - kiedy rano budzę się witana przez promienie słońca wkradające się do pokoju oknem, od razu mam lepszy humor, więcej siły do wstania z łóżka i czuję, że zapowiada się dobry dzień. I tak jestem optymistką, ale kiedy jeszcze słońce świeci tak mocno... to naprawdę, zwiększam obroty pozytywnych myśli o 100%!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia