niedziela, 1 kwietnia 2018

Dorastam, a wraz ze mną moje social medias


Żaden  nowy post nie pojawił się tutaj przez dość długi czas. I mimo tego, że wpływ na to miał mój maturalny bieg, to nie jest on głównym powodem. Tak naprawdę, potrzebowałam czasu na przemyślenie, tego w jakim kierunku ma teraz iść moja Internetowa działalność i jak ma wyglądać to miejsce. Potrzebowałam uporządkować myśli i odświeżyć stronę (nowy wygląd!).

poniedziałek, 5 lutego 2018

Romantic outfit | Zaful, Rosegal Valentines 2018


Walentynki coraz bliżej, więc gdy spojrzałam na tą sukienkę, wiedziałam, że świetnie będzie się nadawać jako główny element romantycznej stylizacji. Postanowiłam pokazać Wam, jak ja wyobrażam sobie strój na randkę w tym wyjątkowym dniu... albo na wyjście z przyjaciółkami, tak jak na silne i niezależne singielki przystało! ;)

środa, 31 stycznia 2018

Ed Sheeran PLUSY I MINUSY
Niedawno wydawnictwo In Rock podarowało mi nową książkę o Edzie Sheeranie. Zastanawiając się co ciekawego mogłabym napisać przy okazji jej zaprezentowania, zaczęłam myśleć o tym, co zyskuję dzięki czytaniu. Od razu wpadłam oczywiście na najczęściej pojawiający się przykład, dotyczący również i mnie - czytając, na chwilę mogę oderwać się od codziennego biegu i odpocząć. Do tego jedną z lepszych rzeczy jaką daje czytanie, to nowe życie do wykorzystania przychodzące z każdą kolejną książką. Ale w końcu pomyślałam o czymś mniej oczywistym...

czwartek, 25 stycznia 2018

... jutro Kraków | #my4thdayofchristmas


W Krakowie spędziłam swój własny '4 dzień Świąt'. To był mój pierwszy raz w tym mieście w świątecznym okresie i oczywiście nie mogło być inaczej - zakochałam się! Mimo tego, że schemat się powtarza - wszędzie wiszą światełka, na ulicy stoją miliony choinek, a oscypki z żurawiną są nieodłącznym elementem malutkich stoisk, to musicie wiedzieć, że Warszawa i Kraków totalnie różnią się świątecznym klimatem! Po prostu wiele rzeczy i miejsc jest niepowtarzalnych, nie do zastąpienia. Jeśli miałabym określić tą różnicę, powiedziałabym, że Warszawa jest bardziej nowoczesna i pełna świetlnych konstrukcji, za to Kraków wydaje się być bardziej przytulny, pełen zwiedzających obcokrajowców, chodzących między zaułkami uliczek, po brzegi wypełniony choinkami wszystkich wielkości. Ale to trzeba poczuć samemu!

poniedziałek, 15 stycznia 2018

Dziś Warszawa... | #my3rddayofchristmas


Podczas wakacyjnej podróży do ukochanej stolicy w mojej głowie zrodził się pewien szalony pomysł. Z wielką ekscytacją nie pozwalałam sobie o nim zapomnieć i w końcu doczekałam się jego zrealizowania. W tę przerwę świąteczną, tak jak zamierzałam, sprawiłam, że słowa jednej piosenki stały się dla mnie rzeczywistością. Dziś Warszawa, jutro Kraków - po prostu w moim życiu nie ma już rzeczy niemożliwych ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia