O mnie


Mam na imię Karina, urodziłam się 23.09.1999 r. Ludzie, którzy mnie znają, uważają mnie za  wielką optymistkę. To prawda! I tym swoim optymizmem staram się zarażać innych dookoła. Lubię dawać światu coś od siebie, dlatego też dzielę się motywacją i uśmiechem w social medias, m.in. na blogu, który jest ogromną częścią mojego życia i na którym właśnie jesteś!

Blog jest i moim pamiętnikiem i motywatorem dla innych, zachęcam do działania, pokazuję to co lubię i dzięki czemu jestem szczęśliwa, przekazuję moje pomysły, postrzeżenia i radość jaką czerpię z każdej małej rzeczy. Życie jest piękne, trzeba tylko to zauważyć i odpowiednio wykorzystać!

Znajdziesz tu też wpisy związane z moimi pasjami, czyli coś o zdrowych nawykach i byciu fit (bo uwielbiam siedzieć w kuchni i uprawiać aktywność fizyczną), moje stylizacje i modowe potyczki oraz duuużo zdjęć z podróży, które darzę miłością bezgraniczną.

Oprócz tego jestem zwykłą dziewczyną, kociarą i ranny ptaszkiem, uwielbiającą chodzić na zakupy oraz spędzać czas ze znajomymi i rodziną, nadal oglądającą seriale Disney Channel. Miło mi Cię poznać!Aparat:
Nikon D5100
+Nikkor 18-55 mm f/3,5-5,6G VR
+Nikkor 35 mm f/1,8G


Instagram: @karinasaktura
Snapchat: @karinasaktura
YouTube: Karina Saktura

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia